PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273454}
7,3 1 314
ocen
7,3 10 1 1314
7,3 3
oceny krytyków
13 Tzameti
powrót do forum filmu 13 Tzameti

Specyficzny.

ocenił(a) film na 7

Akcja toczy się powoli. Mimo tego film jest ciekawy i przyjemnie się go ogląda. Dobry pomysł na film. Szkoda tylko że już na początku "gry" wiadomo jaki będzie koniec. Chodź nie do końca.. :) Zakończenie nieco zaskoczyło. Warto obejrzeć.
7/10

ocenił(a) film na 8
immanuel

Niezły, chyba dam mu więcej. Oczywiście dosyć przewidywalny i bez fajerwerków. Zdaje się, że film jest celowo taki surowy i ascetyczny, a brak koloru ma to podkreślać.

Spoiler - niezła śmierć, zawsze chciałem umrzeć w jadącym pociągu, patrząc przez okno (byle nie w tunelu, rzecz jasna :)

ocenił(a) film na 8
immanuel

"Zdaje się, że film jest celowo taki surowy i ascetyczny, a brak koloru ma to podkreślać. "
też mi się tak wydaje . Zresztą lubię klimat tworzony na bazie czarno-białych kolorów w filmie nowym (tzn gdy można już nakręcić w kolorze, ale reżyser się na to nie decyduje )

Udane połączenie "łowcy jeleni" z "Oczami szeroko zamkniętymi"
dam 8/10

ocenił(a) film na 9
None200

Mnie natomiast zakończenie zaskoczyło, negatywnie. Myślałem, żeby nie rzec miałem nadzieję, że popełni samobójstwo wobec drastycznych przeżyć. Chociaż wg mnie główny bohater pogodził się ze swoją śmiercią, był na nią przygotowany i wiedział, że na nią zasługuje. Taka "Zbrodnia i kara" ze smutnym zakończeniem.

ocenił(a) film na 10
immanuel

Przyjemnie się go ogląda - lol. Też uważam, że patzenie na strzał w potylicę jest wielką przyjemnością. Film jest genialny, kino noir.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones